İlk online Türk üniversitesi Netkent Üniversitesinden bir ilk daha! Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesinin lise mezunları için hayata geçirdiği Netkent START programı ile, Mühendislik Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 4 yıllık lisans programlarına bugün lise diploman ile başvurabilirsin! Aşağıdaki link ile yapacağın başvuru esnasında "mezuniyet belgesi" bölümüne Lise diplomanı yükle *Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Ekonomi ve Finans, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinde 4 yıllık lisans eğitimine başlama fırsatını yakala!

*Daha önce YKS'ye katılmamış ya da katılıp herhangi bir yere yerleştirecek düzeyde puan alamamış Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Netkent'in giriş sınavına katılarak en az 60 puan almaları halinde okumaya hak kazanacaklardır. Kayıt olan ancak sınavda yeterli puanı alamayan adayların kayıtta ödedikleri ücret aynı şekilde iade olacaktır.

Başvur İletişim

İlk online Türk üniversitesi Netkent Üniversitesinden bir ilk daha! Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesinin lise mezunları için hayata geçirdiği Netkent START programı ile, Mühendislik Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 4 yıllık lisans programlarına bugün lise diploman ile başvurabilirsin! Aşağıdaki link ile yapacağın başvuru esnasında "mezuniyet belgesi" bölümüne Lise diplomanı yükle, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Ekonomi ve Finans, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinde 4 yıllık lisans eğitimine başlama fırsatını yakala!