İlk Online Türk Üniversitesi Netkent Hayalindeki Üniversite

Akademik Program

Ders Öğretim Elemanı Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
FIN101-Ekonomiye Giriş 1 Dr.Sibel Bayraktar           10:00-11:50  
FIN102-Ekonomiye Giriş 2 Dr.Sibel Bayraktar 22:00-23:50            
FIN201-Makro İktisat Dr.Sibel Bayraktar       18:00-19:50      
FIN202-Mikro İktisat Dr.Sibel Bayraktar         18:00-19:50    
FZK101-Fizik I Prof.Dr.K. Yavuz Ekşi          20:00-21:50    
FZK102-Fizik II Dr.Sinem Şaşmaz 18:00-19:50            
GEN101-Doğa, Bilim, İnsan I Prof.Dr.Narçin Ünsal   18:00-19:50          
GEN102-Doğa, Bilim, İnsan II Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş   20:00-21:50          
GEN111-Toplum, Bilim, İnsan I Dr.Arzu Ünal 22:00-23:50            
GEN112-Toplum, Bilim, İnsan II Dr.Arzu Ünal     22:00-23:50        
GEN121-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I  Doç.Dr.Hasan Cicioğlu 18:00-19:50            
GEN122-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II  Doç.Dr.Hasan Cicioğlu   18:00-19:50          
GEN131-Türk Dili I (Edebiyat, Toplum, İnsan I)     0M.Eyyüp Sallabaş       18:00-19:50      
GEN132-Türk Dili II  (Edebiyat, Toplum, İnsan II) 0M.Eyyüp Sallabaş       20:00-21:50      
HUK101-Anayasa Hukuku I (Genel Esaslar) Doç.Dr.Barış Bahçeci         18:00-19:50    
HUK102-Anayasa Hukuku II (Türk Anayasa Hukuku) Doç.Dr.Barış Bahçeci       18:00-19:50      
HUK111-Medeni Hukuk I (Başlangıç Hükümleri,Kişiler Hukuku) Dr.Gül Doğan 20:00-21:50            
HUK112-Medeni Hukuk II (Aile Hukuku) Dr.Gül Doğan   18:00-19:50          
HUK121-Hukuk Başlangıcı Prof.Dr.Ebru Ceylan     18:00-19:50        
HUK122-İktisat Prof.Dr.İ.Sadi Uzunoğlu     22:00-23:50        
HUK131-Roma Hukuku I Prof.Dr.Pervin Somer   20:00-21:50          
HUK132-Roma Hukuku II Prof.Dr.Pervin Somer   22:00-23:50          
HUK141-Genel Kamu Hukuku I Prof.Dr.Cemal Bali Akal             18:00-19:50
HUK142-Genel Kamu Hukuku II Prof.Dr.Cemal Bali Akal         20:00-21:50    
HUK201-Borçlar Hukuku Genel Hükümler I Prof.Dr.Pervin Somer     22:00-23:50        
HUK202-Borçlar Hukuku Genel Hükümler II Prof.Dr.Pervin Somer     20:00-21:50        
HUK211-İdare Hukuku I Doç.Dr.Ahmet Yayla     20:00-21:50        
HUK212-İdare Hukuku II Doç.Dr.Ahmet Yayla 20:00-21:50            
HUK221-Ceza Hukuku Genel Hükümler I Dr.Mehmet Oral       18:00-19:50      
HUK222-Ceza Hukuku Genel Hükümler II Dr.Aras Türay 18:00-19:50            
HUK231-Milletlerarası Hukuk I Doç.Dr.H.Hakan Erkiner           09:00-10:50  
HUK232-Milletlerarası Hukuk II Doç.Dr.H.Hakan Erkiner           11:00-12:50  
HUK241-Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi I Prof.Dr.Cemal Bali Akal             12:00-13:50
HUK242-Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi II Prof.Dr.Cemal Bali Akal           20:00-21:50  
HUK261-Hukuk Tarihi I Prof.Dr.Cihan Osmanağaoğlu Karahasanoğlu   18:00-19:50          
HUK262-Hukuk Tarihi II Prof.Dr.Cihan Osmanağaoğlu Karahasanoğlu         18:00-19:50    
HUK301-Borçlar Hukuku Özel Hükümler I Dr.Pelin Çavdar 20:00-21:50            
HUK302-Borçlar Hukuku Özel Hükümler II Dr.Pelin Çavdar 22:00-23:50            
HUK311-Ticaret Hukuku I Dr.Ekrem Solak       22:00-23:50      
HUK312-Ticaret Hukuku II Dr.Ekrem Solak       18:00-19:50      
HUK321-Medeni Usul Hukuku I Dr.Dilek Aydemir   22:00-23:50          
HUK322-Medeni Usul Hukuku II Dr.Dilek Aydemir     22:00-23:50        
HUK331-Eşya Hukuku I Dr.R.Cem Dinar           13:00-14:50  
HUK332-Eşya Hukuku II Dr.R.Cem Dinar           10:00-11:50  
HUK341-İdari Yargılama Hukuku Doç.Dr.Ahmet Yayla       20:00-21:50      
HUK342-İnsan Hakları Hukuku Dr.Orkun Güner   22:00-23:50          
HUK361-Tüketici Hukuku Dr.Pelin Çavdar       18:00-19:50      
HUK371-Medya Hukuku Dr.Mehmet Oral   18:00-19:50          
HUK372 -Fikri Mülkiyet Hukuku Dr.Yeşim Aker         18:00-19:50    
HUK382-Banka Hukuku Dr.Ekrem Solak   18:00-19:50          
HUK391-Ceza Hukuku Özel Hükümler I Dr.A.Çağrı Yılmaz   20:00-21:50          
HUK392-Ceza Hukuku Özel Hükümler II Dr.A.Çağrı Yılmaz     20:00-21:50        
HUK471-Bilişim Hukuku Öğr.Gör.Ceyda Akaydın     22:00-23:50        
ISL201-Muhasebenin İlkeleri Doç.Dr.A.Engin Ergüden 20:00-21:50            
ISL203-İşletme Yönetimine Giriş Dr.Ela Burcu Üçel     18:00-19:50        
ISL204-Uygulamalı İstatistik Dr.Münir Gökmen   20:00-21:50          
ISL205-Pazarlamanın Temel İlkeleri Prof.Dr.Figen Yıldırım           09:00-10:50  
ISL306-Pazarlama Yönetimi Prof.Dr.Figen Yıldırım       17:00-18:50      
LNG101-İngilizce I Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan       22:00-23:50      
LNG102-İngilizce II Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan     18:00-19:50        
LNG201-İngilizce III Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan 22:00-23:50            
LNG202-İngilizce IV Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan     20:00-21:50        
LNG301-İngilizce V Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan 20:00-21:50            
LNG302-İngilizce VI Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan     22:00-23:50        
LNG401-İngilizce VII Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan       20:00-21:50      
LNG402-İngilizce VIII Öğr.Gör.M.Cem Pehlivan       18:00-19:50      
MAT101-Temel Matematik Dr.Devrim Yalçın       20:00-21:50      
MAT102-İleri Matematik Dr.Devrim Yalçın     20:00-21:50        
MUH101-Matematik I Doç.Dr.Saadet S. Özer       18:00-19:50      
MUH102-Matematik II Doç.Dr.Saadet S. Özer     20:00-21:50        
MUH121-Programlamaya Giriş Dr.Burak Olgun 20:00-21:50            
MUH122-Veri Yapıları Doç.Dr.Korhan Cengiz           10:00-11:50  
MUH203-Bilgisayar/Yazılım Mühendisliğine Giriş Dr.Burak Olgun             10:00-11:50
MUH211-Mühendislik Ekonomisi Prof.Dr.H.Hüseyin Önder     18:00-19:50        
MUH212-Mühendisler için Sayısal Yöntemler Dr.Burak Olgun             20:00-21:50
MUH221-Diferansiyel Denklemler Doç.Dr.Saadet S. Özer       20:00-21:50      
MUH222-Nesne Yönelimli Programlama - 1 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen   22:00-23:50          
MUH232-Algoritma Tasarımı ve Analiz            Prof.Dr.H.Hüseyin Önder         18:00-19:50    
MUH241-Veri Yapıları ve Algoritmalar (C++) Doç.Dr.Korhan Cengiz         20:00-21:50    
MUH251-Bilgisayar Ağlarına Giriş Dr.Burak Olgun       22:00-23:50      
MUH252-Bilgi Sistemlerinde Etik ve Sosyal Kavramlar Öğr.Gör.Algın Erozan         22:00-23:50    
MUH262-Ayrık Matematik Dr.Devrim Yalçın   20:00-21:50          
MUH272-Davranış Bilimleri Öğr.Gör.M.Atakan Boğazlıyan 20:00-21:50            
MUH304-Kullanıcı Arayüz Tasarımı Doç.Dr.Korhan Cengiz       20:00-21:50      
MUH309-Yapay Sinir Ağları Dr.Burak Olgun   22:00-23:50          
MUH311-Elektronik Devreler Dr.Adem Dalcalı     18:00-19:50        
MUH312-Sinyaller ve Sistemler Dr.Görkem Serbes   22:00-23:50          
MUH313-Endüstriyel Otomasyon yazılım ve uygulamarı Dr.Burak Olgun             12:00-13:50
MUH321-Web Programlama -1 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen       22:00-23:50      
MUH322-Web Programlama - 2 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen           12:15-14:05  
MUH331-Veritabanı Sistemleri Dr.Burak Olgun 22:00-23:50            
MUH332-Lineer Cebir Dr.Devrim Yalçın 20:00-21:50            
MUH341-Bilgisayar Mimarisi Dr.Öğr.Üy.Hamza O.İlhan       18:00-19:50      
MUH342-Algoritma Analizi Dr.Nuri Bingöl       21:50-23:40      
MUH352-Sosyal Medya ve Web Analizi Dr.Metin Akbulut         20:00-21:50    
MUH361-Biçimsel Diller ve Otomata Teorisi Dr.Cemal Çelik 18:00-19:50            
MUH362-Dijital Sistem Tasarımı Dr.Görkem Serbes     18:00-19:50        
MUH371-Nesne Yönelimli Programlama - 2 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen             10:00-11:50
MUH372-İşletim Sistemleri - 1 Dr.Metin Akbulut     20:00-21:50        
MUH392-İleri Programlama Uygulamaları - 1 (Java) Dr.Yunus Emre Selçuk             20:00-21:50
MUH411-İnsan Bilgisayar Etkileşimi Doç.Dr.Korhan Cengiz       22:00-23:50      
MUH421-Gömülü Sistem Programlama - 1 Doç.Dr.Korhan Cengiz           12:00-13:50  
MUH422-Gömülü Sistem Programlama - 2 Doç.Dr.Korhan Cengiz         22:00-23:50    
MUH424-İleri Programlama Uygulamaları - 2 (Python) Dr.Cemal Çelik   20:00-21:50          
MUH426-Yazılım Kalite Güvencesi ve Testi Dr.S.Gökhan Taşkın   22:00-23:50          
MUH431-Mobil Uygulama Geliştirme - 1 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen           10:00-11:50  
MUH432-Mobil Uygulama Geliştirme - 2 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen             12:00-13:50
MUH441-Bilişimde Güvenlik - 1 Prof.Dr.H.Hüseyin Balık  18:00-19:50            
MUH442-Bilişimde Güvenlik - 2 Prof.Dr.H.Hüseyin Balık      18:00-19:50        
MUH451-Mühendislik Sistemlerinde Proje Yönetimi Doç.Dr.C.Şafak Eyel         20:00-21:50    
MUH461-İşletim Sistemleri - 2 Dr.Metin Akbulut       18:00-19:50      
MUH462-E-Ticaret Sistemleri Doç.Dr.Fazlı Yıldırım       20:00-21:50      
MUH471-Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi Dr.Öğr.Üy.Hamza O.İlhan   20:00-21:50          
MUH472-Bilgi Çıkarımı ve Veri Madenciliğine Giriş Prof.Dr.Nizamettin Aydın     20:00-21:50        
MUH482-Robotik Dr.Erkan Uslu         20:00-21:50    
NOC401-Profesyonel ve Kişisel Gelişim 1 Öğr.Gör.Rauf Eriş     22:00-23:50        
NOC402-Profesyonel ve Kişisel Gelişim 2 Öğr.Gör.Rauf Eriş 22:00-23:50            
SOS200-Sosyal Bilimler Fakülte Dersi                  Doç.Dr.Hasan Cicioğlu         10:00-11:50    
UIS101-Uygarlık Tarihi 1 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş     22:00-23:50        
UIS102-Uygarlık Tarihi 2 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş     20:00-21:50        
UIS201-Siyaset Bilimine Giriş Prof.Dr.Michelangelo Guida       20:00-21:50      
UIS202-Uluslararası İlişkilere Giriş Dr.Kerem Arslan 17:00-18:50            
UIS203-Çağdaş Siyasal Düşüncelere Giriş I          Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş 20:00-21:50            
UIS204-Yakın Dönem Dünya Tarihi Öğr.Gör.François Naucodie   18:00-19:50          
UIS206-Çağdaş Siyasi Düşüncelere Giriş II Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş 22:00-23:50            
UIS301-Karşılaştırmalı Siyaset I Doç.Dr.Y.Alper Ecevit       22:00-23:50      
UIS302-Karşılaştırmalı Siyaset II Dr.Zeliha Süt 22:00-23:50            
UIS303-Uluslararası Siyaset Bilimi Teorileri             Dr.Eylem Doğan 17:00-18:50            
UIS304-Uluslararası İlişkiler Teorileri            Öğr.Gör.Senem Yıldırım Özdem       22:00-23:50      
UIS305-Türk Dış Politikası  Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş   18:00-19:50          
UIS306-Uluslararası Organizasyonlar Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş     18:00-19:50        
UIS307-Çatışma Çözümleri Dr.Kerem Arslan       20:00-21:50      
UIS312-Ortadoğu'da Devlet ve Toplum  Dr.Oğuzhan Göksel   18:00-19:50          
UIS403-Uluslararası Siyaset Ekonomisi Dr.Oğuzhan Göksel   20:00-21:50          
UIS404-Dünya Politikasında Güncel Gelişmeler  Dr.Zeliha Süt 18:00-19:50            
UIS407-AB Politikası, Kurumları ve TR-AB İlişkileri  Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş             18:00-19:50
UIS408-Fransız Politikası ve Kurumları Dr.Zeliha Süt     18:00-19:50        
UIS410-Dış Politika Analizi Dr.Oğuzhan Göksel       20:00-21:50      
UIS411-Uluslararası İlişkillerde Göç Dr.Kerem Arslan         20:00-21:50    
YBS203-İstatistik ve Olasılığa Giriş Dr.Münir Gökmen   22:00-23:50          
YBS303-Muhasebe ve Finans Doç.Dr.A.Engin Ergüden             20:00-21:50
YBS314-Karar Destek Sistemleri Doç.Dr.Seda Postalcıoğlu 20:00-21:50            
YBS323-Kurumsal Bilgi Yönetimi Dr.Cemal Çelik   22:00-23:50          
YBS324-Yöneylem Araştırması Dr.Z.Abidin Çil 22:00-23:50            
YBS403-Yönetim ve Organizasyon                  Öğr.Gör.M.Atakan Boğazlıyan         18:00-19:50    
YBS405-İktisadi Analiz ve İşletme Ekonomisi               Dr.Sibel Bayraktar     20:00-21:50        
YBS424-BT Innovasyon ve Girişimcilik Dr.Sertaç Ercan       20:00-21:50      
YBS434-Stratejik Yönetim Dr.Sercan Hatipoğlu       22:00-23:50      
YBS444-İş Dünyasında Yapay Zeka Uygulamaları Dr.S.Gökhan Taşkın             18:00-19:50
Mühür