Netkent Üniversitesi

Akademik Program

2020-2021  İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ GÜZ DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

19.00

 

20.30

UIS203 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

GEN102 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

 

GEN122 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

LNG101

Öğr.Gör. Mustafa Cem  Pehlivan

ISL205 Öğr.Gör.Rauf Canan

GEN111

Dr.Zeynep Selen Bayhan

GEN101 Prof.Dr.Narçin Palavan Ünsal

ISL202 Prof.Dr.Münir Şakrak

 

FIN101

Dr.Sibel Kumbasar Bayraktar 

ISL204

Dr.Münir Gökmen

 

 

20.40

 

22.10

GEN112 Dr.Ayşegül Akdemir

 

 

ISL201 Prof.Dr.Münir Şakrak

 

UIS206 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

FIN206  Öğr.Gör.Yeliz Hacıosmanoğlu

GEN131

Prof.Dr. Eyyüp Sallabaş

MUH101 Doç.Dr.Şebnem Helvacıoğlu

LNG201 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

 

MUH102 Doç.Dr.Şebnem Helvacıoğlu

 

 

22.20

 

23.50

UIS204 Öğr.Gör.François Naucodie

 

UIS202 

Prof.Dr. Ebru Canan Sokullu

UIS101 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

LNG102 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

ISL206

Öğr.Gör. Reha Tartıcı

LNG202 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

GEN132 Prof.Dr.Eyyüp Sallabaş

FIN102

Dr.Sibel Kumbasar Bayraktar

 

ISL203

Dr.Sibel Kumbasar Bayraktar

YBS203 Dr.Münir Gökmen

GEN121 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

UIS201

Prof.Dr. Ebru Canan Sokullu

 

2020-2021 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GÜZ DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

19.00

 

20.30

 

GEN102 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

GEN101 Prof.Dr.Narçin Palavan Ünsal

GEN122 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

LNG101

Öğr.Gör. Mustafa Cem  Pehlivan

FZK112 Doç.Dr.Nihan Katırcı

GEN111

Dr.Zeynep Selen Bayhan

MUH122

Dr.Burak Olgun

 

MUH241 Doç.Dr.Adem Uzun

 

ISL204

Dr.Münir Gökmen

 

 


MUH251

Dr.Burak Olgun




20.40

 

22.10

GEN112 Dr.Ayşegül Akdemir

 HUK471

Öğr. Gör. Ceyda Cimilli Akaydın

MUH211 Prof.Dr.Hasan Hüseyin Önder

MUH101 Doç.Dr.Şebnem Helvacıoğlu

LNG201 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

MUH222 Öğr.Gör.Mehmet Tülümen

HUK121 Dr.Aslıhan Öztezel

GEN131           

Prof.Dr. Eyyüp Sallabaş

MUH221 Doç.Dr. Saadet Seher Özer

FZK111 Doç.Dr.Nihan Katırcı

 


 

MUH232 Dr.Burak Olgun

MUH252 

Öğr.Gör. Algın Erozan

22.20

 

23.50

 

LNG202 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

MUH203  Dr.Burak Olgun

 

LNG102 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

MUH272 Prof.Dr.Özgür Çengel

YBS203 Dr.Münir Gökmen

GEN132 Prof.Dr.Eyyüp Sallabaş

MUH262 Doç.Dr. Saadet Seher Özer

MUH212  

Dr. Burak Olgun

 

MUH121

Dr.Onur Kardeş

GEN121 Prof.Dr.Özgür Ünal Eriş

 

 

2020-2021HUKUK FAKÜLTESİ GÜZ DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

19.00

 

20.30

 

 

 

 

LNG101        Öğr.Gör. Mustafa Cem  Pehlivan

 


HUK112 Prof.Dr.Pervin Somer

HUK141 Prof.Dr.Cemal Bali Akal

HUK142 Prof.Dr.Cemal Bali Akal

 

 

HUK101 Prof.Dr.Ekrem Ali Akartürk

HUK102 Prof.Dr.Ekrem Ali Akartürk

 

20.40

 

22.10

HUK111

Doç.Dr.Gül Doğan

HUK121 Dr.Aslıhan Öztezel

HUK122 Prof.Dr.Kerem Alkin

 

 

 

HUK132 Prof.Dr.Pervin Somer

GEN131 Prof.Dr. Eyyüp Sallabaş

 

 

22.20

 

23.50

 

HUK131 Prof.Dr.Pervin Somer

 

 

LNG102 Öğr.Gör.Mustafa Cem Pehlivan

 

 

GEN132 Prof.Dr.Eyyüp Sallabaş

 

 

 


Ön Başvuru için Tıkla

Kayıt için Tıkla