Onur Kurulu
![](https://www.netkent.edu.tr/documents/onurlar/7114resim/18434.jpg)
Prof. Dr. Köksal Bayraktar
Onur Kurulu Başkanı1961 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Hukuk Fakültesi’ni 1965’te tamamlamış ve 1966 tarihinde bu Fakültenin Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Kürsüsü Asistanlığına girmiştir.
![](https://www.netkent.edu.tr/documents/onurlar/6920resim/51285.jpg)
Prof. Dr. Dursun Buğra
Onur Kurulu Üyesi27.11.1954 Karadeniz Ereğli doğan Prof. Dr. Dursun Buğra, İlköğrenimini Fatih İskenderpaşa ilkokulu, Orta ve Lise eğitimini Galatasaray Lisesinde tamamladı.
![](https://www.netkent.edu.tr/documents/onurlar/1754resim/77754.jpg)
Ecz. Ali Doğan Eşkinat
Onur Kurulu Üyesi1931 yılında Bolu’da doğdu. Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. 1958 bu yana serbest eczacı olarak meslek hayatını sürdürmektedir.
![](https://www.netkent.edu.tr/documents/onurlar/1741resim/54031.jpg)
Prof. Dr. Aydın Köksal
Onur Kurulu ÜyesiAydın Köksal 1940'ta İstanbul'da doğdu. Galatasaray Lisesini birincilikle bitirdikten sonra, çağrılı olarak gittiği Fransa'da1964 yılında INSA de Lyon'dan Elektronik Yüksek Mühendisi diploması aldı.
![](https://www.netkent.edu.tr/documents/onurlar/724resim/34069.jpg)
Prof. Dr. Hasan Köni
Onur Kurulu Üyesi1945 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul eğitimini Galatasaray Lisesi, orta ve lise eğitimini Saint Joseph Lisesi’nde tamamladı. 1970 Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun oldu.