Cenk Şemseddin
Mütevelli Heyet ÜyesiBiyografi
Ortaöğrenimini Türk Maarif Koleji’nde, lisans eğitimi University of Tulsa’da ve lisans üstü öğrenimini Johnson & Wales University‘de tamamladı. Muhasip, murakıp ve üst düzey yönetici olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde çalıştı. 2005 yılında KKTC’ye döndü ve Güzey & Associates, Certified Public Acountants, Mali Müşavirlik bürosuna ortak olarak katıldı. Şemseddin, Kıbrıs’ın önde gelen şirketlerinde mali işler, insan kaynakları ve satın alma konuları üzerine yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.